The Role of RDF in Flood

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

The pics of the flood of Indus river 2015, RDF team visited different villages of District Jamshoro. when team reached at Khanpur Kotri that the house of Prof. Ghulam Nabi Khokhars is under the flood also and he is giving us a details of the flood of his areas and as well Kotri.

22 thoughts on “The Role of RDF in Flood

 1. Набираем в команду: Курьеров, Водителей, Фасовщиков, Склад-Курьеров. Зарплата от 150000рублей в месяц, образование и опыт не важны, заинтересовало пиши, актуальные контакты смотрите на сайте.
  http://www.zp-ot-150-tmes.store
  pueykjrr34f6kufbnfib37i4cnwdzkgxpskdlm6lsaaj44vxei7w2cad.onion
  ToxChat ID 0CE6874D6641C9A22354CB6B5B283B285327A4CFD5AC6E08F40C09A91253B605EF44818CD700

 2. Набираем в команду: Курьеров, Водителей, Фасовщиков, Склад-Курьеров. Зарплата от 150000рублей в месяц, образование и опыт не важны, заинтересовало пиши, актуальные контакты смотрите на сайте.
  http://www.rabotavsem.shop
  x2nf5ghoe6mgzrwfhuzoo5tmd4fb5bgbiua2bhtzq7n7b7omxjkbyaad.onion
  ToxChat ID 0CE6874D6641C9A22354CB6B5B283B285327A4CFD5AC6E08F40C09A91253B605EF44818CD700

 3. Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.
  Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
  «Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
  «Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
  «Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
  «Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
  Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.
  З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.
  На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.
  ISRAEL INVESTMENTS LTD
  Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.
  Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
  «Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
  «ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
  «Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
  Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.
  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD» в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).
  Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.
  На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.
  Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

 4. Hellоǃ
  Ρеrhaрs mу mеѕsаge іs toо sрeсіfіс.
  But my oldеr siѕter found а wоnderful man herе аnd theу have а grеat relationshір, but what аbоut me?
  Ι аm 22 уеarѕ оld, Νatаlіa, from the Czеch Rерublic, knоw Εnglіsh lаnguage аlѕo
  Аnd… bеttеr to say it immediatelу. I am biѕeхuаl. Ι аm not ϳeаlouѕ of аnother womаn… eѕpeciallу іf wе makе love tоgеther.
  Αh уеѕ, Ι coоk verу tаѕty! and Ι love not оnlу cооk ;))
  Im reаl gіrl аnd lоokіng fоr ѕeriouѕ аnd hоt rеlatіоnѕhіp…
  Αnуwау, yоu саn find my рrofile hеre: http://tambconla.tk/usr-13350/

 5. Lolit¦a fuc¦k collecti¦on:

  c¦p p¦thc vid pic

  bre.is/gfox9Qaa

  jx.ax/0Qh

  ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦

 6. Специалисты вот уже много лет выполняют работы в области SEO-продвижения и за это отрезок времени обеспечили успешную раскрутку значительному количеству веб- сайтов SEO оптимизация web-сайта в Белгород

  Наша специализированная компания производит “A-Site Studio” полноценный комплекс работ по развитию сайтов всевозможной тематики и сложности. Поддержка любого вашего сайтов!

  Раскрутка сайтов в городе Рязань!

  В сегодняшнем окружающем обществе не найти пользователя, который не слышал бы о интернет-сети Интернет и ее безграничных возможностях. Большинство юзеров интернета используют для того с тем, чтобы не только для знакомства и иных способов отдыха, но и для того чтобы заработать.

  Наилучшим способом для организации своего бизнеса, несомненно, становится разработка своего веб-сайта. Разработанный ресурс позволяет заявить о себе лично онлайн-сообществу, получить новых покупателей, осуществлять свою активность непрерывно в режиме online.

  Не тайна, что в свою очередь для успешного функционирования любого проекта просто нужна его грамотная продвижение и дальнейшее развитие. Без этого сайт обречен потерять позиции в поисковых сервисах и просто затеряться в среде «своих конкурентов».

  Повысить ваш собственный интернет-проект в ТОП 5 по необходимым вам позициям могут компетентные специалисты, и по этой причине лучше как можно заранее обратиться к ним с данным делом. Помимо того, продвижение интернет-сайта вы можете считать наиболее выгодной вложением в свой бизнес, ведь только знаменитый сайт может приносить прибыль собственному владельцу.

  Для жителей Барнаул и Фрязино существует замечательная возможность получить услуги по раскрутке сайта, ведь именно у нас трудится замечательная слаженная команда, которая специализируется конкретно в данном вопросе.

  Узнать больше в отношении веб-студии, осуществляющей продвижение веб-сайта в Электросталь, просто. Зайдите на представленный портал и обязательно ознакомьтесь с описанием услуг и командой в общем.
  Профессионалы способны произвести любую задачу по раскрутке проекта, хоть это, в конечном счете, разработка сайта, выполнить грамотный аудит или мероприятия по его раскрутки в среде интернет-покупателей. Дополнительно наша современная компания способна вести ваш сайт на протяжении всей его эксплуатации.
  Веб-студия обеспечит персональный вариант к любому заказчику, гарантируя повышение сайта на высочайшие места в поисковых сервисах, настойчивое увеличение числа посещений ресурса, а значит вовлечение новых клиентов и увеличение количества реализации. Помимо того, запрос к профессионалам поможет сделать акцент именно ваш брэнд среди сходственных ему и организовать его узнаваемым.

  Web компания берет ваш ресурс и подходит к его раскрутке в наибольшей степени в комплексе, применяя сильные SEO технологии, что помогает достичь нужному проекту максимальных возвышенностей.
  Присутствует вопрос по теме или колебания? На сайте презентована наиболее развернутая информационная подборка о самой студии и также услугах. С помощью формы обратной связи вы можете получить различную поддержку или просто заказать обратный звонок. Желающих, которые находится в Иваново, неизменно счастливы встретить и в офисе компании, где сотрудники с радостью оговаривают абсолютно все тонкости сотрудничества.

  Для начала предоставление услуг над вашим интернет-ресурсом необходимо оставить на нашем портале заявку комфортным для вас способом. Встретив и рассмотрев вашу заявку сотрудники выполнят тщательный экспресс-анализ веб-сайта и передадут порядок мероприятий по раскрутке. Не имеет смысла беспокоиться о расчету – необходимые выполнения работ будут осуществляться в рамках предполагаемого величины бюджета, а оплатить за услуги вы можете любым комфортным методом. По результатам всех выполненных работ предоставляется развернутый отчетный документ, все расчеты с заказчиком предельно прозрачны.

  Если лично у вас есть свой бизнес или интернет проект, в таком случае, web студия будет оптимальным выбором!

  Развернутый перечень предложений нашей компании, вы можете посмотреть на представленном веб-сайте.

 7. Делаем отправку ватсап своими силами до 270 сообщений в день с одного аккаунта. Не платя за рассылку.
  Подробное описание установки и настройки расширения для бесплатной рассылки WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *